Nowy członek Stowarzyszenia “Polski Recykling”.

Nowy członek Stowarzyszenia “Polski Recykling”.

MULTI POLYMERS Bałdyga Spółka Jawna

http://www.multipolymers.com/home/

Firma specjalizuje się  w dystrybucji granulatów i regranulatów tworzyw sztucznych  oraz produkcji granulatów. Produkuje również granulaty, które wytwarza z surowców produkcyjnych pochodzących bezpośrednio z petrochemii oraz materiałów pochodzących z firm przetwarzających tworzywa, co pozwala uzyskać surowiec zbliżony parametrami technicznymi do oryginalnych polimerów (np. granulaty PP transparentne i granulaty HDPE i LDPE w kolorze naturalnym).

Multi Polymers jest jedną z niewielu firm w Polsce posiadającą certyfikat EuCertPlast.  Recyklat wytworzony zgodnie z tą procedurą  może zostać wykorzystany do wytwarzania produktów opatrzonych znakiem „Blue Angel” –  jednego z najbardziej prestiżowych certyfikatów na świecie, który jest przyznawany wyrobom szczególnie przyjaznym środowisku naturalnemu.

Przedsiębiorstwo tworzą ludzie dla których praca w branży tworzyw sztucznych to przede wszystkim wielka pasja.

Serdecznie witamy!

Polski Recykling

Stowarzyszenie „Polski Recykling” promuje recykling odpadów w Polsce oraz wspiera rozwój krajowej branży recyklingu. Stowarzyszenie zrzesza przedsiębiorstwa zajmujące się recyklingiem odpadów, reprezentując interes branży przed organami państwowymi, instytucjami oraz organizacjami polskimi i zagranicznymi.

Kontakt

ul. Nowy Świat 1 lok. 10
00-496 Warszawa
+48 607 61 66 13
wyślij e-mail
Pon - Pt 08:00 - 16:00