Nowi Członkowie Stowarzyszenia!

Nowi Członkowie Stowarzyszenia!

PREMEDIA SPÓŁKA AKCYJNA

https://pre-media.com.pl/

Produkcja, recykling i sprzedaż tworzyw sztucznych to podstawowy profil działalności firmy Premedia z Miasteczka Śląskiego na terenie województwa śląskiego. Firma ta rozpoczęła działalność w 2007 roku. Od 2011 roku zajmuje się przede wszystkim recyklingiem tworzyw sztucznych. Firmę Premedia tworzy zespół, dla którego ochrona środowiska jest ważną rzeczą. To właśnie aspekty ekologiczne były jednym z bodźców do założenia przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorstwo Recyklingu Odpadów i Przetwarzania sp. z o.o.

http://proip-tworzywa.pl/

Jest to firma oferującą skup, sprzedaż i recykling odpadów z tworzyw sztucznych. Skup odpadów odbywa się w oparciu o wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty. Klienci mogą przekazać odpady wprost do punktu skupu w Świdnicy i Pastuchowie lub zamówić telefoniczny odbiór odpadów na terenie regionu. PROiP, czyli Przedsiębiorstwo Recyklingu Odpadów i Przetwarzania jest rzetelną i znaną w regionie firmą, która posiada wszystkie niezbędne decyzje i pozwolenia na zbiór, recykling i transport różnego rodzaju odpadów. Dokumenty są do Państwa wglądu na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Serdecznie witamy!

Polski Recykling

Stowarzyszenie „Polski Recykling” promuje recykling odpadów w Polsce oraz wspiera rozwój krajowej branży recyklingu. Stowarzyszenie zrzesza przedsiębiorstwa zajmujące się recyklingiem odpadów, reprezentując interes branży przed organami państwowymi, instytucjami oraz organizacjami polskimi i zagranicznymi.

Kontakt

ul. Nowy Świat 1 lok. 10
00-496 Warszawa
+48 607 61 66 13
wyślij e-mail
Pon - Pt 08:00 - 16:00